Підтримай літню людину! Наповнюй кошик турботи!

Шановна громадо,  у нелегкий час випробувань, ми маємо пліч-о-пліч стояти на сторожі захисту потреб найбеззахисніших – самотніх людей літнього віку, які потребують нашої турботи та підтримки.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у крамницях нашого міста будуть розміщені “Кошики турботи” в рамках акції “Підтримай літню людину! Наповнюй кошик турботи!”, куди можна буде покласти продукти харчування, засоби гігієни та інше.

Зараз такі кошики є:

• У супермаркеті «Еко-Маркет», вулиця Соборна,51
  • У супермаркеті «Фуршет», вулиця Івана Мазепи, 6

Працівники Міського територіального центру, які обслуговують одиноких непрацездатних громадян, сформують необхідні пакунки та здійснюватимуть адресну доставку необхідного, відповідно до потреби тих, про кого варто турбуватися в першу чергу. Адже люди літнього віку, на жаль, найбільш вразливі.