Погашення заборгованості із виплати заробітної плати під контролем

• 27.12.2019

На виконання доручення  КОДА  № 28 – 1 від 12 червня 2019, листа Київської облдержадміністрації № 11 – 21/4829/05 – 2019 від 08.08.2019  в адміністративному приміщенні Фастівської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Олени Зикової відбулося чергове   засідання тимчасової комісії  з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат при виконавчому комітеті Фастівської міської ради.

Участь у роботі комісії взяли: заступник начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Юрій Болілий, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Київській обл. Вікторія Шандурська, начальник Фастівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській обл. Ірина Ларіна, головний спеціаліст з питань експертизи умов праці, альтернативної служби та взаємодії з соціальними фондами УСЗН  виконавчого комітету Фастівської міської ради Ірина Головчук,   посадові особи Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості, місцевих органів державної виконавчої влади та виконавчого комітету Фастівської міської ради, в компетенцію яких входить питання погашення заборгованості із  сплати платежів до ПФУ.

На засіданні комісії, були заслухані керівники підприємств, установ та організацій Фастова, фізичні особи – підприємці , які мають  заборгованість із сплати ЄСВ.

За результатами роботи комісії, були прийняті  відповідні рішення та надані конкретні  доручення, які направлені  на  вдосконалення  заходів  щодо погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску на території міста Фастова.

Інф. УСЗН виконавчого

комітету Фастівської