ПОЛОЖЕННЯ про сектор раціонального використання майна

• 29.05.2020

ПОЛОЖЕННЯ про сектор раціонального використання майна

1. Загальні положення
  2. Сектор раціонального використання майна є структурним підрозділом міської ради.
  • У своїй діяльності сектор керується Конституцією України, Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови облдержадміністрації та міського голови, рішеннями міської ради та виконавчого комітету.

ІІ.Основні завдання

2.1.Облік та упорядкування майна, а саме: будівель, споруд, приміщень, що знаходиться у комунальній власності.

• Співпраця з установами, організаціями та комунальними підприємствами з питань раціонального використання об’єктів комунальної власності, що перебуває на їх балансі.

ПІ.Сектор відповідно до покладених на нього завдань;

• Приймає участь у підготовці нежитлових приміщень комунальної власності до приватизації, готує відповідні проекти рішень міської ради та займається оформленням необхідних документів для підготовки нотаріальною конторою договору купівлі-продажу з метою здійснення приватизації.
  • Розробляє рішення стосовно оренди комунального майна територіальної громади м.Фастова.
  • Веде реєстр орендованих приміщень міської комунальної власності.
  • Проводить роботу щодо передачі об’єктів комунальної власності в оренду.
  • Бере участь в організації та проведенні загальноміських заходів.
  • Своєчасно та в повному обсязі готує та надає звіти за відповідними напрямками своєї роботи.

ІV.Права сектору

Сектор має право:

• Вносити на розгляд міського голови проекти розпоряджень, наказів, доповідні записки, пропозиції з питань, що віднесені до компетенції сектору.

4.2.Запитувати від інших підрозділів міськвиконкому, підприємств, установ і організацій міста необхідну інформацію стосовно питань комунального майна.

4.3.3а погодженням із керівниками залучати спеціалістів інших підрозділів виконавчого комітету, підприємств, установ і організацій, об’єднань громадян для розгляду і вирішення питань, що належать до компетенції сектору.

V.Організація роботи сектору

• Сектор раціонального використання майна очолює завідуючий.

5.2.Завідуючий сектором призначається та звільняється з посади міським головою за погодженням секретаря міської ради.

• Робота сектору планується на місяць згідно з функціями сектору.
  • Посадові обов’язки завідувача сектором затверджуються секретарем міської ради.
  • Вивчення питань сектором проводиться згідно з планами, погодженими із секретарем міської ради.
  • Сектор взаємодіє з іншими відділами, секторами та управліннями виконавчого комітету міської ради, постійними депутатськими комісіями, підприємствами, установами та організаціями.
  • Діловодство        сектору ведеться згідно з номенклатурою справ та інструкцією з питань діловодства в апараті міської ради та виконкому.
  1. Завідуючий сектору раціонального використання майна:

6.1 .Організовує роботу сектору.

• Планує роботу сектору і здійснює контроль за виконанням планів.

6.3.Забезпечує дотримання правил трудового розпорядку, трудової дисципліни.

• Координує взаємодію сектору з іншими відділами та підрозділами апарату, управліннями виконавчого комітету.
  • Підписує та візує документи в межах своєї компетенції.
  • Кваліфікаційні вимоги:

– вища освіта;

• стаж роботи не менше 3-х років;
  • володіння основними принципами роботи на комп’ютері.

Секретар міської ради                                                                                            С.А.Ясінський