Презентація муралу “Моя квітуча Україна”

• 21.09.2019

Фастів – місто єднання! Це вкотре довели фастівчани! Адже до створення муралу «Моя квітуча Україна» долучилося так багато мешканців та гостей нашого міста!

Сьогодні у роботі над проектом «Моя квітуча Україна», ідейним натхненником та реалізатором якого стала греко-католицька громада міста разом із фондом Карітас, урочисто поставили крапку! Мурал завершено, а містяни можуть насолоджуватися різноманітними малюнками, зображеними ще донедавна на сірій стіні.

З вітальним словом до присутніх звернулися о.Віталій Марцинюк, міський голова Михайло Нетяжук та тимчасово в.о.командира танкера «Фастів» Руслан Железняк.

Греко-католицька громада підготувала гостям вітальну програму, а після завершення заходу гостей свята частували смаколиками.

Варто зазначити, що на малюнках зображено картини з історії, наше сьогодення та навіть майбутнє міста та України, там є персоналії та влучні слова. Це своєрідний мистецький простір, водночас – найрізнобарвніша фотозона та, беззаперечно, мурал – нова перлинка Фастова!