Про демонтаж тимчасової споруди – металевого гаража Оберемка О.А. по вул. Соборна, біля буд. №20, в м. Фастів

• 18.11.2019

Від 15.11.2019                                         № 555

Про демонтаж тимчасової споруди –

металевого гаража Оберемка О.А.

по вул. Соборна, біля буд. №20, в м. Фастів

Фастівська міська рада вживає всі необхідні заходи щодо покращення міського середовища та наведення порядку на об’єктах благоустрою в м. Фастів. Враховуючи, що рішенням сесії Фастівської міської ради № 15/117-LXV-VII від 18.10.2019 р. гр. Оберемку Олексію Андрійовичу було припинено право користування земельною ділянкою на умовах оренди, наданої для будівництва індивідуальних гаражів в м. Фастів по                        вул. Соборна, біля житлового будинку № 20, керуючись рішенням Фастівської міської ради № 23-XLVІ-VІ від 28.11.2013 р. «Про Порядок розміщення тимчасових споруд на об’єктах благоустрою у місті Фастові», ст.376 Цивільного Кодексу України, п.2, ст. 10 та ст.16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», п.20 ст. 42 та пп.3 п. «б» ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради вирішив:

1. Доручити Фастівському комбінату комунальних підприємств провести демонтаж тимчасової споруди – металевого гаража Оберемка О.А. по вул. Соборна, біля буд. №20, в м. Фастів.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук