Про дозвіл гр. Осадчій Олені Анатоліївні на укладання договору визначення часток житлового будинку  за адресою:  Київська обл., м. Фастів,  вул. Г. Пількевича, буд. 12

• 26.12.2019

рішення

Від 20.12.2019                                                                     № 617

м. Фастів

Про дозвіл гр. Осадчій Олені Анатоліївні

на укладання договору визначення

часток житлового будинку  за адресою:

Київська обл., м. Фастів,  вул. Г. Пількевича,

буд. 12

Розглянувши заяву гр. Осадчої Олени Анатоліївни, 30.06.1994 року народження, яка зареєстрована за адресою: *** про надання дозволу на укладання договору визначення часток житлового будинку загальною площею – 152,3 кв.м, житловою площею – 56,1 кв.м за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. Г.Пількевича, буд. 12, право на користування яким мають діти, ***, відповідно до ч.4, 7 ст.177 СК України проведеною перевіркою було встановлено, що вчинення правочину не призведе до звуження обсягу існуючих майнових прав дитини та порушення охоронюваних законом інтересів дитини, керуючись ст.12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей”, п.п.65,67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 866 від 24.09.2008 року, п.п.4 п.б.ч.1 ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендацію комісії з питань захисту прав дитини (протокол № 16 від 04.12.2019 року), виконавчий комітет вирішив:

1. Надати дозвіл гр. Осадчій Олені Анатоліївні, 30.06.1994 року народження, *** на укладання договору визначення часток житлового будинку загальною площею – 152,3 кв.м, житловою площею – 56,1 кв.м за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. Г.Пількевича, буд. 12, право на користування яким мають діти, ***.
  2. Зобов’язати гр. Осадчу Олену Анатоліївну, 30.06.1994 року народження, *** після вчинення правочину надати в службу у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради копію договору визначення житлового будинку загальною площею – 152,3 кв.м, житловою площею – 56,1 кв.м за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. Г.Пількевича, буд. 12, право на користування яким мають діти***
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти службу у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Міський голова                                                                               М.В. Нетяжук