Про капітальний та поточний ремонт доріг і тротуарів

• 18.06.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   13.06.2019                                                                                                            №  198 од

Про капітальний та поточний ремонт

доріг і тротуарів

З метою забезпечення утримання доріг та тротуарів у належному   стані згідно рішення Фастівської міської ради № 2-LХV-VІ від 19.03.2015 р «Про затвердження Програми проведення будівництва, ремонту та утримання дорожнього покриття вулиць та тротуарів у м. Фастів Київської області на 2015- 2020 роки», керуючись п.20 ч. 4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Враховуючи розроблену проектно-кошторисну документацію, керівнику КП ФМР «Фастів благоустрій» забезпечити проведення капітального ремонту дороги  по вулиці Незалежності.
  2. Роботи провести в термін до 01.10.2019 року.

3.Контроль за виконання даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови.

Міський  голова                                                                       М.В. Нетяжук