Про капітальний та поточний ремонт доріг і тротуарів

• 15.05.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  15.05.2019                                                                                                №  148од

Про капітальний та поточний ремонт

доріг і тротуарів

З метою забезпечення утримання доріг та тротуарів у належному   стані згідно рішення Фастівської міської ради № 2-LХV-VІ від 19.03.2015 р «Про затвердження Програми проведення будівництва, ремонту та утримання дорожнього покриття вулиць та тротуарів у м. Фастів Київської області на 2015- 2020 роки», керуючись п.20 ч. 4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Враховуючи протокол засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства, керівнику КП ФМР «Фастів благоустрій» забезпечити проведення капітального ремонту доріг, тротуарів та місць загального користування  на наступних вулицях:

– вул. Зелена

– пров. Прорізний

– вул. Пилипа Орлика

– вул. Нова

– вул. Соборна (тротуар)

– вул.Л. Толстого (тротуар)

1. Відповідно до розпорядження міського голови162 од від 18.05.2018 керівнику КП ФМР «Фастів благоустрій» забезпечити продовження виконання ремонту доріг на вул. Транспортна.
  2. Дані роботи провести в термін до 01.10.2019 року.

4.Контроль за виконання даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови.

Міський  голова                                                                М.В. Нетяжук