Про надання Дектерьову В’ячеславу Борисовичу та Алєксєєвій Оксані Олександрівні дозволу на переведення квартири з житлового фонду в нежитловий з подальшою реконструкцією під магазин промислових товарів та офіс по вул. Шевченка, 33, кв. 3

• 18.11.2019

Від 15.11.2019                                         № 558

Про надання Дектерьову Вячеславу Борисовичу

та Алєксєєвій Оксані Олександрівні дозволу

на переведення квартири з житлового фонду в

нежитловий з подальшою реконструкцією під

магазин промислових товарів та офіс по вул. Шевченка, 33, кв. 3

Розглянувши звернення Дектерьова В.Б. та Алєксєєвої О.О. щодо надання дозволу на реконструкцію належної їм квартири № 3 у багатоквартирному житловому будинку по вул. Шевченка, 33 у м. Фастів під магазин промислових товарів та офіс, враховуючи позитивні висновки комісії з вирішення питань погодження будівництва, реконструкції та перепланування від 16.10.2019 р., керуючись п.п.9 п.«а» ст. 31 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет вирішив:

1. Надати дозвіл на переведення квартири, що належить Дектерьову В.Б. та Алєксєєвій О.О., з житлового фонду в нежитловий по вул. Шевченка, 33, кв. 3 у                     м. Фастів.
  2. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради видати містобудівні умови та обмеження на реконструкцію квартири № 3 у житловому будинку по вул. Шевченка, 33 у м. Фастів під магазин промислових товарів та офіс.
  3. Попередити Дектерьова В.Б. та Алєксєєву О.О про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проектно-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук