Про надання доручення Комісії з питань призначення житлових субсидій та надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг при виконавчому комітеті Фастівської міської ради щодо повторного розгляду заяви Дейнеги Р.Р. про призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

• 13.08.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від09.08.2019                                                                                               №__427___

м.Фастів

Про надання доручення Комісії

з питань призначення житлових

субсидій та надання пільг на оплату

житлово-комунальних послуг при

виконавчому комітеті Фастівської міської

ради щодо повторного розгляду заяви

Дейнеги Р.Р. про призначення субсидії

на оплату житлово-комунальних послуг

Відповідно до рішення Київського окружного адміністративного суду від 04.07.2019 року в адміністративній справі № 320/999/19 за позовом Дейнеги Людмили Василівни, Дейнеги Ростислава Ростиславовича до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради, виконавчого комітету Фастівської міської ради про визнання протиправними дій та зобов»язання вчинити певні дії,  керуючись п. 6 пункту «б» частини 1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про комісію з питань призначення житлових субсидій та надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 18.06.2018 року № 261, виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Доручити Комісії з питань призначення житлових субсидій та надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг при виконавчому комітеті Фастівської міської ради повторно розглянути заяву Дейнеги Ростислава Ростиславовича від 27.11.2018 року про призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та прийняти рішення, з урахуванням висновків суду.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Давиденко О. П.

Міський голова                                                                                        М. В. Нетяжук