Про надання дозволу КП «Фастівтепломережа» на виведення з експлуатації котельні №26 по вул. Великоснітинська,65 м. Фастів та проведення демонтажу теплоенергетичного устаткування з подальшим його використанням на котельних підприємства

• 24.06.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від  21.06.2019                                                                                     №319

Про надання дозволу КП «Фастівтепломережа»

на виведення з експлуатації котельні №26 по

вул. Великоснітинська,65 м. Фастів та проведення

демонтажу теплоенергетичного устаткування

з подальшим його використанням

на котельних підприємства

Розглянувши подання  комунального підприємства «Фастівтепломережа» про  надання дозволу на виведення з експлуатації котельні №26 по вул. Великоснітинська, 65      м. Фастів та проведення демонтажу теплоенергетичного устаткування з подальшим його використанням на котельних підприємства,  керуючись пп.1  п.а) ст.30, пп.1 п.а) ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради, вирішив:

1. Надати КП «Фастівтепломережа» дозвіл на виведення з експлуатації котельні №26 по вул. Великоснітинська, 65 м. Фастів та на проведення демонтажу теплоенергетичного устаткування (згідно додатку) з подальшим його використанням на котельних підприємства.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови.

Міський голова                                                                                      М.В. Нетяжук

ДОДАТОК