Про надання дозволу на передачу в суборенду частини будівлі по вул.Київська, 57 Комунальному закладу Київської обласної ради «Київське обласне бюро судово-медичної експертизи»

• 20.06.2019

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 8 -LVІ -VІІ

від 13.06.2019 року

З метою раціонального використання комунального майна, враховуючи лист Комунального закладу Київської обласної ради «Київське обласне бюро судово-медичної експертизи» від 06.05.2019р. №501, листи Комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня» від 13.05.2019р. б/н та від 18.04.2019р.              №01-06-417, лист Фастівської районної ради Київської області від 19.04.2019р. №01-14/153, діючи у відповідності до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись ст.25, ч.5 ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл Комунальному некомерційному підприємству Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня» на передачу в суборенду Комунальному закладу Київської обласної ради «Київське обласне бюро судово-медичної експертизи» комунального майна територіальної громади м. Фастів, а саме: частини будівлі моргу по вул.Київська, 57, площею 88,8 кв.м.
  2. Комунальному некомерційному підприємству Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня» та Комунальному закладу Київської обласної ради «Київське обласне бюро судово-медичної експертизи» укласти договір суборенди вищезазначеного комунального майна.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Міський голова                                                                  М. В. Нетяжук