• 24.06.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від  21.06.2019                                                                                     №312

Про надання дозволу на приватизацію

Чернігель Галині Миколаївні

Шведовій Тетяні Ігорівні

Шведовій Ользі Ігорівні

Чернігель Дар’ї Олексіївні

Шведовій Софії Юріївні

Шведовій Маргариті Миколаївні

та Шведовій Єлизаветі Володимирівні

Розглянувши заяву Чернігель Г.М., мешканки ***  про передачу у власність займаного нею та її сім’єю житлового приміщення, витяг з протоколу засідання Органу приватизації житлового фонду територіальної громади міста Фастів, враховуючи рішення сесії Фастівської міської  ради від 23.06.2011 року № 23-ХІ-VІ, керуючись ст. 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», ст. 3 п.6 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п. 14 «Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 р. № 396, пп. 10 п. «б» ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Передати ***загальною площею 53,5 кв.м., житловою площею 33,6 кв.м., в приватну спільну часткову власність, шляхом приватизації в рівних частках:

– Чернігель Галина Миколаївна, 1/175;

– Шведова Тетяна Ігорівна, 1 /175;

– Чернігель Дар’я Олексіївна, 1/175;

– Шведова Ольга Ігорівна, 1/175;

– Шведова Софія Юріївна, 1/175;

– Шведова Маргарита Миколаївна, 1/175;

– Шведова Єлизавета Володимирівна, 1/175.

2.Сектору житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та  з питань гуртожитків і ОСББ  оформити свідоцтво про право власності на підставі даного рішення.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                  М.В. Нетяжук