Про надання дозволу на приватизацію Парізі Галині Володимирівні Бастило Костянтину Володимировичу Оніпко Дар’ї Олександрівні

 ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від ……                                                                                                       №

Про надання дозволу на приватизацію

Парізі Галині Володимирівні

Бастило Костянтину Володимировичу

Оніпко Дар’ї Олександрівні

та ************************

Розглянувши заяву Парізі Г.В., мешканки будинку по ***,  про передачу у власність займаного нею та її сім’єю житлового приміщення, витяг з протоколу засідання Органу приватизації житлового фонду територіальної громади міста Фастів, враховуючи рішення сесії Фастівської міської  ради від 23.06.2011 року № 23-ХІ-VІ, керуючись ст. 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», ст. 3 п.6 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п. 14 «Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 р. № 396, пп. 10 п. «б» ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

  1. Передати кімнати №**, №** блоку №* в будинку по вул. *******, **, загальною площею 51,7 кв.м., житловою площею 36,1 кв.м., в приватну спільну часткову власність, шляхом приватизації в рівних частках:

– Парізі Галині Володимирівні, – 1/20;

– Бастило Костянтину Володимировичу, – 1/20;

– Оніпко Дар’ї Олександрівні, -1/20;

– *************************, -1/20.

2.Сектору житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та  з питань гуртожитків і ОСББ  оформити свідоцтво про право власності на підставі даного рішення.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

 

Міський голова                                                                                  М.В. Нетяжук

 

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ