Про надання дозволу на приватизацію Пшеничній Ользі Павлівні та Пшеничному Ярославу Сергійовичу

 ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від ……                                                                                                       №

 

Про надання дозволу на приватизацію

Пшеничній Ользі Павлівні

та Пшеничному Ярославу Сергійовичу

 

Розглянувши заяву Пшеничної О.П., мешканки будинку по ***,  про передачу у власність займаного нею та її сім’єю житлового приміщення, витяг з протоколу засідання Органу приватизації житлового фонду територіальної громади міста Фастів, враховуючи рішення сесії Фастівської міської  ради від 23.06.2011 року № 23-ХІ-VІ, керуючись ст. 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», ст. 3 п.6 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п. 14 «Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 р. № 396, пп. 10 п. «б» ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

 

  1. Передати кімнати №**, №** блоку №* в будинку по вул. *******, **, загальною площею 51,8 кв.м., житловою площею 36,2 кв.м., в приватну спільну часткову власність, шляхом приватизації в рівних частках:

– Пшеничній Ользі Павлівні, – 1/10;

– Пшеничному Ярославу Сергійовичу, -1/10.

 

2.Сектору житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та з питань гуртожитків і ОСББ  оформити свідоцтво про право власності на підставі даного рішення.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

 

Міський голова                                                                                  М.В. Нетяжук

 

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ