Про надання дозволу на приватизацію Трушковській Вікторії Володимирівні Яковлеву Кирилу Миколайовичу

    ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                   № ………

Про надання дозволу на приватизацію

Трушковській Вікторії Володимирівні

Яковлеву Кирилу Миколайовичу

*********************************

Розглянувши заяву  Трушковської В.В. мешканки   гуртожитку по вул. **********, **,  про передачу у власність займаних нею та її сім’єю житлових приміщень, витяг з протоколу засідання Органу приватизації житлового фонду територіальної громади міста Фастів, враховуючи рішення сесії Фастівської міської  ради від 23.06.2011 року № 23-ХІ-VІ, керуючись ст. 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», ст. 3 п.6 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п. 14 «Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 р. № 396, пп.. 10 п. «б» ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

  1. Передати кімнати № **, № ** у гуртожитку по вул. ,**, загальною площею 19, 8 кв.м., житловою площею  19,8 кв.м., в приватну спільну – часткову власність, шляхом приватизації :
  • Трушковській Вікторії Володимирівні, – 1/3;
  • Яковлеву Кирилу Миколайовичу, – 1/3;
  • ******************************, -1/3.
  1. Сектору житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та з питань гуртожитків і  ОСББ  оформити свідоцтво про право  власності на підставі даного рішення.

2.  Контроль за виконанням рішення покласти на  заступника міського голови з питань капітального будівництва  Рудяка Т.Я.

 

  Міський голова                                                                                    М.В. Нетяжук

 

 

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ