Про надання дозволу на реалізацію металобрухту бронзи марки БР 04Ц7С5 ГОСТ 613-79, що перебуває на балансі Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій»

• 22.07.2020

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

З метою раціонального використання комунального майна та  виконання статутних завдань КП  «Фастівтепломережа», для зменшення витрат на закупівлю щепи, керуючись ст.ст.78, 135, 136, Господарського кодексу України, ст.ст.26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл КП ФМР «Фастів-благоустрій» на реалізацію металобрухту бронзи марки БР 04Ц7С5 ГОСТ 613-79, що перебуває на балансі підприємства, в кількості 2020 кг.

1. КП ФМР «Фастів-благоустрій» здійснити продаж металобрухту бронзи марки БР 04Ц7С5 ГОСТ 613-79, враховуючи вимоги Закону України «Про металобрухт».
  2. КП ФМР «Фастів-благоустрій» забезпечити проведення незалежної оцінки металобрухту бронзи марки БР 04Ц7С5 ГОСТ 613-79, відповідно до вимог чинного законодавства.
  3. Кошти, отримані від продажу металобрухту бронзи марки БР 04Ц7С5 ГОСТ 613-79 залишити у розпорядженні КП ФМР «Фастів-благоустрій» та використати на придбання елементів благоустрою

5.Контроль за виконанням  рішення покласти на  постійну комісію міської ради  з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Міський голова                                                                      М.В.Нетяжук