Про надання дозволу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території м. Фастова КП ФМР «Фастів – благоустрій»

• 13.09.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                                                                   №

м. Фастів

Про надання дозволу на розміщення

об’єктів зовнішньої реклами

на території м. Фастова

КП ФМР «Фастів – благоустрій»

Враховуючи заяву КП ФМР «Фастів – благоустрій» від 06.09.2019 р., рекомендації комісії з організації торгівлі, розміщення сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг, розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території м. Фастів від 10.09.2019 року  та з метою значного підвищення рівня зовнішнього дизайну міського середовища, вулиць, площ  та архітектурних ансамблів міста при розміщенні реклами, на підставі Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 31.08.2017 р. № 309 «Про затвердження «Порядку видачі дозволу на розміщення обєктів зовнішньої реклами на території міста Фастова»,  керуючись п.п.13, п. а, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської   міської ради вирішив:

1. Надати КП ФМР «Фастів – благоустрій» дозвіл на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (білборд) за адресою: площа Перемоги, 1, м.Фастів,  терміном  на п’ять років.
  2. Відділу сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів підготувати договір на право тимчасового розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території м. Фастова та плату за їх розміщення з КП ФМР «Фастів – благоустрій».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                          М. В. Нетяжук