Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації на встановлення світлофорного об’єкту

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  13.12.2019                                                                                                                   №  408од

Про надання дозволу

на розробку проектно-кошторисної

документації на встановлення світлофорного

об’єкту

З метою забезпечення раціонального використання коштів комунальним підприємством, відповідно листа КП ФМР «Фастів-благоустрій» від 11.12.2019 р.№02/572-1,  Рішення Фастівської міської ради від 22.11.2019 року №3- LХVІІІ-VII «Про внесення змін до рішення міської ради від 11.12.2018 року № 10–XLVІ-VIІ «Про міський бюджет на 2019 рік», Програми благоустрою міста Фастова на 2018-2020, керуючись п.20 ч. 4 ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Надати дозвіл Комунальному підприємству ФМР «Фастів-благоустрій» щодо розробки проектно-кошторисної документації на будівництво світлофорного об’єкту на перехресті вул. Соборна і вул. Небесної Сотні в м. Фастів Київської області, уклавши відповідний правочин із ліцензованою проектною організацією.
  2. Контролювати виконання цього розпорядження доручаю першому заступнику міського голови – Зиковій О.Б.

Міський  голова                                                                                         М.В.Нетяжук