Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Фастів, Промвузол  ТОВ «Інжпромбудсервіс»

• 31.10.2019

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА           КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 2-LХVІІ -VІІ

від 30.10.2019 року

Розглянувши заяву ТОВ «Інжпромбудсервіс» щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості під існуючим майновим комплексом (свідоцтво про право власності на нерухоме майно серії ЯЯЯ №419460 від 01.11.2007 року, видане на підставі рішення виконкому Фастівської міської ради №182/4 від 03.08.2007 року)  орієнтовною площею 2,8000 га в місті Фастів, Промвузол, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та містобудування, у відповідності до ст. ст. 12, 79-1, 93, 122, 123  Земельного кодексу України, керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в місті Фастів, Промвузол, б/н орієнтовною площею 2,8000 га ТОВ «Інжпромбудсервіс», за рахунок земель міської ради (категорія земель – землі промисловості).
  2. Встановити строк дії дозволу -1 рік.

М.В. Нетяжук