Про надання дозволу на розробку проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття на об’єкт інженерно транспортної інфраструктури в м. Фастів

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 29.08.2019                                                                                             №__286 од

м. Фастів

Про надання дозволу на розробку

проєктно-кошторисної документації

на капітальний ремонт дорожнього покриття

на об’єкт інженерно транспортної

інфраструктури в м. Фастів

З метою забезпечення проведення капітального ремонту дорожнього покриття  об’єкту інженерно-транспортної інфраструктури м. Фастів, керуючись Законами України, «Про автомобільні дороги», «Про благоустрій населених пунктів», п.20, ч.4, ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. КП «Фастів-благоустрій» замовити розробку проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття на об’єкт: «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Білоцерківська в м. Фастів Київської області»
  2. КП «Фастів-благоустрій» укласти угоду з ліцензованою проєктною організацією на розробку проєктно-кошторисної документації на об’єкт : «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Білоцерківська в м. Фастів Київської області»
  3. Проєкт будівництва розглянути та затвердити в установленому Порядку визначеному чинним законодавством України.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва.

Міський голова                                                                                              М.В.Нетяжук