Про надання дозволу на розроблення детального плану території по вул. Друкарська, 2 в м. Фастів Київської області

• 21.10.2019

Про надання дозволу на розроблення

детального плану території по вул. Друкарська, 2

в м. Фастів Київської області

Розглянувши клопотання вх. № 2705/06-19 від 16.07.2019 року Церкви Християн Адвентистів Сьомого Дня про надання дозволу на розробку детального плану території для обгрунтування та визначення містобудівних умов при розміщенні існуючої культової споруди по вул. Друкарська, 2 в         м. Фастів Київської області, керуючись ст.21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги позитивні висновки постійно діючої комісії Фастівської міської ради з питань земельних відносин, екології та містобудування,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл Церкві Християн Адвентистів Сьомого Дня на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0,0489 га за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. Друкарська, 2, для будівництва та обслуговування культових споруд, відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.
  2. Визначити:

2.1.   Замовником замовлення детального плану території – виконавчий комітет Фастівської міської ради.

2.2.   Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території – Церква Християн Адвентистів Сьомого Дня.

2.3.   Уповноважити  міського голову Нетяжука М.В. укласти  угоду щодо розроблення детального плану території зазначеної  п.1 даного рішення.

1. Церкві Християн Адвентистів Сьомого Дня згідно чинного законодавства визначити ліцензовану проектну організацію – розробника детального плану території для укладення відповідної угоди, сприяти в організації проведення громадських слухань містобудівної документації відповідно до вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
  2. Розроблену і погоджену в установленому законодавством порядку документацію вказану в п.1 даного рішення подати на затвердження до Фастівської міської ради.
  3. Виконавчому комітету Фастівської міської ради забезпечити проведення громадських слухань містобудівної документації з врахуванням ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, екології та містобудування.

Міський  голова                                                                М.В.Нетяжук