Про надання дозволу на розроблення детального плану території Промзона Завокзалля в м. Фастів Київської області

• 02.10.2020

Про надання дозволу на розроблення

детального плану території Промзона

Завокзалля в м. Фастів Київської області

Розглянувши звернення Товариства з обмеженою відповідальністю «Контейнерний термінал «Фастів»  про надання дозволу на розробку детального плану території для обгрунтування та визначення містобудівних умов при розміщенні контейнерного терміналу в Промзоні Завокзалля в         м. Фастів Київської області, керуючись ст.21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги позитивні висновки постійно діючої комісії Фастівської міської ради з питань земельних відносин, екології та містобудування,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «Контейнерний термінал «Фастів»на розроблення детального плану території  земельної   ділянки   орієнтовною площею  10,0 га  за      адресою:

Київська обл., м.Фастів, Промзона Завокзалля, для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (для будівництва контейнерно-логістичного терміналу), відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.

1. Визначити:

2.1.     Замовником замовлення детального плану території – виконавчий комітет Фастівської міської ради.

2.2.     Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території – Товариство з обмеженою відповідальністю «Контейнерний термінал «Фастів».

2.3.     Уповноважити  міського голову Нетяжука М.В. укласти  угоду щодо розроблення детального плану території зазначеної  п.1 даного рішення.

1. Товариству з обмеженою відповідальністю «Контейнерний термінал «Фастів» згідно чинного законодавства визначити ліцензовану проектну організацію – розробника детального плану території для укладення відповідної угоди, сприяти в організації проведення громадських слухань містобудівної документації відповідно до вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
  2. Розроблену і погоджену в установленому законодавством порядку документацію вказану в п.1 даного рішення подати на затвердження до Фастівської міської ради.
  3. Виконавчому комітету Фастівської міської ради забезпечити проведення громадських слухань містобудівної документації з врахуванням ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, екології та містобудування.

Міський  голова                                                                          М.В.Нетяжук