Про надання дозволу на  списання  основних  засобів  та  малоцінних  необоротних матеріальних  активів, які  перебувають  на  балансі  Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівська житлово-експлуатаційна контора»

• 10.04.2019

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 10-LІ-VІІ

від 04.04.2019 року

Враховуючи висновки спеціалізованої установи та техніко-економічне обґрунтування по необхідності списання основних засобів відповідно  до    порядку  списання  об’єктів  державної  власності, затвердженого  постановою  КМУ  від  08.11.2007р. №1314, методичним  рекомендаціям  з  бухгалтерського  обліку  основних  засобів  від  23.01.2015р. №11, „Про  затвердження  типових  форм  з  обліку  та  списання  основних  засобів”  від  13.09.2016р. №818, керуючись  ст.25 Закон  України „Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,

міська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл на списання основних засобів  та  малоцінних  необоротних  матеріальних  активів, які  перебувають  на  балансі  Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівська житлово-експлуатаційна контора»  (згідно  додатку)

1. Контроль за виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну  комісію  з  питань  комунальної власності та житлово-комунального господарства, та першого заступника міського голови.

Міський  голова                                                                   М.В. Нетяжук

№ 10 – Додаток до рішення