Про надання дозволу передачі  обладнання, апаратури, інструментарію та інвентарю з балансу комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради  “Фастівський міський центр первинної  медичної (медико-санітарної)  допомоги” на баланс комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради  «Фастівська центральна районна лікарня»

• 11.11.2019

Р І Ш Е Н Н Я

некомерційного підприємства Фастівської районної ради
 «Фастівська центральна районна лікарня»

З метою раціонального використання комунального майна, згідно листа КНП ФРР «Фастівська центральна районна лікарня» від 30.09.2019р. №885/06-01, керуючись ст.ст.135,137 Господарського кодексу України, ст. 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада                                                                                                                                                   В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл комунальному некомерційному підприємству Фастівської міської ради “Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги” передати з свого балансу обладнання, апаратуру, інструментарій та інвентар на баланс Комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради  “Фастівська центральна районна лікарня” згідно переліку . (Додаток 1).
  2. Створити і затвердити склад комісії з прийому-передачі обладнання, апаратури, інструментарію та інвентарю. ( Додаток 2).
  3. Передачу обладнання, апаратури, інструментарію та інвентарю оформити актом приймання-передачі.
  4. 4. Контроль за виконанням даного рішення покладається на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Міський голова                                                                      М.В. Нетяжук

№ 9 – уточнений додаток 1

медичний центр – додаток 2