Про надання Кучеруку Віктору Миколайовичу дозволу на оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди по вул. Соборна, навпроти буд. № 13

• 21.07.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від  18.07.2019                                                                                                       № 416

Про надання Кучеруку Віктору Миколайовичу

дозволу на оформлення паспорта прив’язки

тимчасової споруди по вул. Соборна, навпроти буд. № 13

Розглянувши звернення Кучерука Віктора Миколайовича про надання дозволу на  оформлення паспорта тимчасової споруди – торгівельного павільйону на орендованій земельній ділянці по вул. Соборна, навпроти буд. № 13 в м. Фастів, керуючись пп.1,                        п. «б», ст.30 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказом Мінрегіонбуду від 21.10.2011 р. № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» та Порядком розміщення та демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Фастів, що був затверджений рішенням Фастівської міської ради за № 6-V-VII від 16.12.2015 р., виконком міської ради вирішив:

1.             Надати  Кучеруку Віктору Миколайовичу дозвіл на оформлення паспорта прив’язки  тимчасової споруди по вул. Соборна, навпроти буд. № 13 в м. Фастів.

2.             Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради виготовити паспорт прив’язки тимчасової споруди по вул. Соборна, навпроти                 буд.  № 13 в м. Фастів.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук