Про надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих/померлих учасників АТО та Героям Небесної сотні до Дня  захисника України

• 02.10.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

________________________________________________________________________________________________________

від    02.10.2019                                                                   №  321од

Про надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих/померлих

учасників АТО та Героям Небесної сотні до Дня  захисника України

З метою забезпечення належної соціальної підтримки сімей загиблих/померлих учасників бойових дій в ході проведення антитерористичної операції та вшанування їх пам’яті, відповідно до  п.1.3міської комплексної Програмисоціальної підтримкисімейзагиблих учасників антитерористичної операції,операції об’єднаних сил, учасників бойових дійта вшанування пам’яті загиблихна 2019-2020 роки, затвердженої рішенням сесії міської ради, № 4-ХLVІ-VІІ від 11.12.2018 року, Порядку надання матеріальної допомоги сім’ям загиблихучасників антитерористичної операції, для вирішення соціально-побутових питань,до Дня ЗахисникаУкраїни, затвердженого рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 31.08.2017 № 314, керуючись п. 20, ч. 4, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування»

1. Надати матеріальну допомогу представникам сім’їзагиблих/померлих учасників бойових дій під час участі в антитерористичній операції, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, до Дня Захисника України,  згідно додатку, враховуючи  обставини у сім’ях загиблих/померлих мешканців м.Фастів.
  2. Начальнику фінансово-господарського відділу, головному бухгалтеру Міхеєвій О.О. нарахувати матеріальну допомогу на загальну суму 70 тис.грн. та здійснити виплату матеріальної допомоги готівкою за рахунок коштів міського бюджету.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Давиденко О. П.

Міський  голова                                                                                  М.В. Нетяжук

№321од від 02.10.2019

ПІП родичів загиблого/померлого військовослужбовця Номер посвідчення

члена сім’ї загиблого/