Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянину м. Фастова

Фастівська міська рада

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від      17.01.2020                                                                            №  211 од

м. Фастів

Про надання  одноразової матеріальної допомоги

громадянину  м. Фастова

Розглянувши звернення громадянина міста Шестопала Ю. В. (член сім`ї загиблого військовослужбовця), щодо надання матеріальної допомоги на лікування батька Шестопала В. І., який потребує термінового оперативного втручання (лікування) та враховуючи важкий матеріальний стан родини, пропозиція робочої групи з надання одноразової матеріальної допомоги (протокол № 11 від 14.08.2020 року), керуючись рішенням Фастівської міської ради №2-LХХ-VІІ від 20.12.2019 року «Про міський бюджет на 2020 рік», рішенням №8-VІ-VІІ від 24.12.2015 року «Про міську комплексну Програму «Турбота» на 2016-2020 роки», п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

1. Надати матеріальну допомогу Шестопалу Юрію Володимировичу, *** в розмірі 20 000,00 грн. (двадцять тисяч гривень);

Всього: 20 000,00 грн. (двадцять тисяч гривень)

1. Начальнику фінансово – господарського відділу, головному бухгалтеру Міхеєвій О. О. здійснити виплату матеріальної допомоги готівкою за рахунок коштів міського бюджету.

Міський голова                                                                     М. В. Нетяжук