Про надання погодження Дубчаку Олексію Олексійовичу на отримання містобудівних умов та обмежень

• 24.06.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 21.06.2019                                                                                                             №364

Про надання погодження Дубчаку Олексію Олексійовичу

на отримання містобудівних умов та обмежень

Розглянувши звернення Дубчака О.О. щодо надання дозволу на будівництво магазину промислових та продуктових товарів по вул. Небесної Сотні (навпроти скверу «Сонячний»)  в м. Фастів на орендованій земельній ділянці (кадастровий номер: 3211200000:09:007:0270), враховуючи позитивні висновки комісії з вирішення питань погодження будівництва, реконструкції та перепланування від 13.06.2019 р., керуючись п.п.9 п.«а» ст. 31 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет вирішив:

1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради видати містобудівні умови та обмеження на проектування об’єкту будівництва магазину промислових та продуктових товарів по вул. Небесної Сотні (навпроти скверу «Сонячний») в м. Фастів.
  2. Попередити Дубчака Олексія Олексійовича про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проектно-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук