Про надання погодження Фастівській районній   раді  Київської  області  на отримання   містобудівних   умов   та обмежень.

• 22.01.2020

Від 17.01.2020                                               №32

Про надання погодження Фастівській

районній   раді  Київської  області  на

отримання   містобудівних   умов   та

обмежень.

Розглянувши звернення керівництва Фастівської районної ради Київської області

щодо надання містобудівних умов та обмежень на реконструкцію нежитлової будівлі «Фастівська районна бібліотека для дітей» під центр розвитку дитини у м. Фастів по вул. Льва Толстого, 2, керуючись п.п.9 п.«а» ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради видати містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва: «Реконструкція нежитлової будівлі «Фастівська районна бібліотека для дітей» під центр розвитку дитини по вул. Льва Толстого, 2 у м. Фастів, Київська обл.»

1. Попередити Фастівську районну раду Київської області про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проєктної-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук