Про надання погодження КП ФМР «Фастівводоканал» на отримання містобудівних умов та обмежень на проєктування реконструкції каналізаційних очисних споруд в м. Фастів

• 18.11.2019

Від 15.11.2019                                         № 553

Про надання погодження КП ФМР «Фастівводоканал»

на отримання містобудівних умов та обмежень на проєктування

реконструкції каналізаційних очисних споруд в м. Фастів

Розглянувши звернення комунального підприємства Фастівської міської ради  «Фастівводоканал» щодо надання дозволу на отримання містобудівних умов та обмежень на проєктування об’єкту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд в                    м. Фастів», керуючись п.п.9 п.«а» ст. 31 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради видати містобудівні умови та обмеження на проєктування об’єкту реконструкції каналізаційних очисних споруд в м. Фастів.
  2. Попередити КП ФМР «Фастівводоканал» про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проектно-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державної архітектурно-будівельної інспекції.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук