Про надання погодження на проведення демонтажу житлового будинку по вул. Героїв України, 13 у м. Фастів

• 28.05.2020

Проєкт

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Про надання погодження на проведення демонтажу житлового будинку

по вул. Героїв України, 13 у м. Фастів

Враховуючи  незадовільний  стан  житлового  будинку  по вул. Героїв України, 13 у м. Фастів, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Фастів в особі Фастівської міської ради, беручи до уваги попередні заключення по технічному стану житлового будинку та враховуючи акт комісійного обстеження на предмет визначення технічного стану будівлі житлового будинку з прибудовою по вул. Героїв України, 13 від 25.05.2020р., керуючись п.п.4 п.«а» ст.29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А

1. Надати погодження на проведення демонтажу житлового будинку, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Фастів в особі Фастівської міської ради, по вул. Героїв України, 13 у м. Фастів.
  2. По завершенні робіт з демонтажу житлового будинку по вул. Героїв України, 13 у м. Фастів, припинити право власності на нерухоме майно, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Фастів в особі Фастівської міської ради.
  3. Відділу державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, прав на нерухоме майно та їх обтяжень провести реєстраційні дії щодо припинення права власності на житловий будинок по вул. Героїв України, 13 у м. Фастів.
  4. Контроль за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та містобудування.

Міський голова                                                                      М.В.Нетяжук