Про надання погодження парафії Святої Великомучениці Варвари Православної Церкви України на отримання містобудівних умов та обмежень

• 13.08.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від   09.08.2019                                                                                      № 447

Про надання погодження парафії Святої

Великомучениці Варвари Православної Церкви України

на отримання містобудівних умов та обмежень

Розглянувши звернення парафії Святої Великомучениці Варвари Православної Церкви України щодо надання погодження на отримання містобудівних умов на будівництво культової споруди по вул. Сонячна в м. Фастів, керуючись п.п.9 п.«а»              ст. 31 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет вирішив:

1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради видати містобудівні умови та обмеження на проектування об’єкту будівництва будівництво культової споруди по вул. Сонячна у м. Фастів.

1. Присвоїти адресу об’єкту будівництва культової споруди парафії Святої Великомучениці Варвари Православної Церкви України – вул. Сонячна, 1-б, м. Фастів.

1. Попередити парафію Святої Великомучениці Варвари Православної Церкви України про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проектно-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук