Про надання погодження ПП «СКК В.Качановського» на отримання містобудівних умов та обмежень

• 26.12.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20.12.2019                                                                     № 665

Про надання погодження ПП «СКК В.Качановського»

на отримання містобудівних умов та обмежень

Розглянувши звернення ПП «СКК В.Качановського» щодо надання дозволу на отримання містобудівних умов та обмежень на реконструкцію належних йому двох торговельних павільйонів під двоповерховий торговельний центр по вул. Небесної Сотні, 7-а в м.Фастів, керуючись п.п.9 п.«а» ст. 31 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради видати містобудівні умови та обмеження на проєктування об’єкту реконструкції двох торговельних павільйонів під двоповерховий торговельний центр по вул. Небесної Сотні, 7-а в м.Фастів.
  2. Попередити ПП «СКК В.Качановського» про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проєктно-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук