Про надання погодження Сомченку Юрію Володимировичу на отримання містобудівних умов та обмежень

• 18.06.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від   16.06.2020                                                                                     № 284

Про надання погодження Сомченку Юрію

Володимировичу на отримання містобудівних

умов та обмежень

Розглянувши звернення Сомченка Юрія Володимировича щодо надання дозволу на отримання містобудівних умов та обмежень на будівництво будівлі автосервісу по вул. Київська, 71 в м. Фастів, враховуючи позитивні висновки комісії з вирішення питань погодження будівництва, реконструкції та перепланування від 16.01.2020р., керуючись п.п.9 п.«а» ст. 31 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1.Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради видати містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкту будівництва: «Будівництво будівлі автосервісу по вул. Київська, 71 у м. Фастів» згідно передпроєктних пропозицій, наведених у додатку.

2.Попередити Сомченка Юрія Володимировича про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проєктно-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державної архітектурно-будівельної інспекції.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Нетяжука М.В.

Міський голова                                                                                        М.В.Нетяжук