Про надання погодження ТОВ «Фастів-Автотранс» на отримання містобудівних умов та обмежень

• 11.11.2019

Від                                          №

Про надання погодження ТОВ «Фастів-Автотранс»

на отримання містобудівних умов та обмежень

Розглянувши звернення ТОВ «Фастів-Автотранс» щодо надання дозволу на отримання містобудівних умов та обмежень на будівництво магазину на орендованій земельній ділянці (кадастровий номер: 3211200000:09:016:0031) на пл. Привокзальна в м. Фастів та присвоєння нової адреси об’єкту будівництва по вул. Шевченка, 53-б, враховуючи рішення Фастівської міської ради №15/120-LXV-VII від 18.10.2019 р., керуючись п.п.9 п.«а» ст. 31 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради видати містобудівні умови та обмеження на проєктування об’єкту будівництва магазину ТОВ «Фастів-Автотранс» на пл. Привокзальна у м. Фастів.
  2. Об’єкту будівництва ТОВ «Фастів-Автотранс» на земельній ділянці (кад.номер: 3211200000:09:016:0031) присвоїти адресу – вул. Шевченка, 53-б, м. Фастів.
  3. Попередити ТОВ «Фастів-Автотранс» про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проектно-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державної архітектурно-будівельної інспекції.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук