Про надання Скоробагатько Тетяні Андріївні дозволу на отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки по вул. Виконробське містечко, 1, кв.1

• 11.11.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від                                                                                                                      №

Про надання Скоробагатько Тетяні Андріївні

дозволу на отримання містобудівних умов та обмежень

забудови земельної ділянки по вул. Виконробське містечко, 1, кв.1

Розглянувши звернення Скоробагатько Тетяни Андріївни щодо надання дозволу на реконструкцію квартири № 1 у житловому будинку № 1 по вул. Виконробське містечко в м. Фастів, враховуючи позитивні висновки комісії з вирішення питань погодження будівництва, реконструкції та перепланування від 08.11.2018 р., керуючись п.п.9 п. «а» ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради видати містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на реконструкцію квартири № 1 у багатоквартирному житловому будинку № 1 по                   вул. Виконробське містечко в м. Фастів.
  2. Попередити Скоробагатько Т.А. про те, що приступити до робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проектно-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук