Про надання Скоробагатько Тетяні Андріївні дозволу на отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки по ***

• 18.11.2019

Від 15.11.2019                                         № 557

Про надання Скоробагатько Тетяні Андріївні

дозволу на отримання містобудівних умов та обмежень

забудови земельної ділянки по ***

Розглянувши звернення Скоробагатько Тетяни Андріївни щодо надання дозволу на реконструкцію квартири № *** у житловому будинку № *** по ***, враховуючи позитивні висновки комісії з вирішення питань погодження будівництва, реконструкції та перепланування від 08.11.2018 р., керуючись п.п.9 п. «а» ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради видати містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки ***.
  2. Попередити Скоробагатько Т.А. про те, що приступити до робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проектно-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук