Про надання Циганенку Юрію Володимировичу дозволу на встановлення тимчасової споруди – торговельного павільйону по вул. Південна, 3

• 26.09.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від   23.09.2019                                                                                               № 490

Про надання Циганенку Юрію Володимировичу

дозволу на встановлення тимчасової споруди –

торговельного павільйону по вул. Південна, 3

Розглянувши звернення Циганенка Ю.В. про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди – торгівельного павільйону на належній йому земельній ділянці по вул. Південна, 3 в м. Фастів, враховуючи позитивні висновки комісії з вирішення питань погодження будівництва, реконструкції та перепланування від 03.07.2018 р., керуючись пп.1, п. «б», ст.30 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказом Мінрегіонбуду від 21.10.2011 р. № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» та Порядком розміщення та демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Фастів, що був затверджений рішенням Фастівської міської ради за № 6-V-VII від 16.12.2015 р, виконком міської ради вирішив:

1.             Надати Циганенку Юрію Володимировичу дозвіл на встановлення тимчасової споруди – торговельного павільйону по вул. Південна, 3 в м. Фастів.
2.             Зобов’язати Циганенка Ю.В. замовити та виготовити паспорт прив’язки тимчасової споруди.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук