Про надання в оренду комунального майна громадській організації «Патріотична нація України»

• 14.11.2019

Про надання в оренду комунального майна

громадській організації «Патріотична нація України»

Враховуючи заяву громадської організації «Патріотична нація України» від 15.10.2019р., діючи у відповідності до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, ст.20 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», керуючись ст.25, ч.5 ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати громадській організації «Патріотична нація України» в оренду терміном на 5 років на безоплатній основі з правом здійснення невід’ємних поліпшень комунальне майно, що знаходиться за адресою вул.Соборності, 9 в м.Миронівка, а саме: будівлю колишньої амбулаторії та сарай.
  2. Сектору раціонального використання майна Фастівської міської ради підготувати договір оренди комунального майна.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Міський голова                                                                  М. В. Нетяжук