Про надання в оренду комунального майна Комунальному некомерційному підприємству Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня»

• 02.10.2020

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 3-LХХХ-VІІ

від 21.09.2020 року

«Фастівська центральна районна лікарня»

Беручи до уваги рішення міської постійної комісії з питань ТЕБ та НС від 21.09.2020р. №22, враховуючи лист Комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня» від 21.09.2020 р. №1169/06-01, діючи у відповідності до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись ст.25, ч.5 ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати Комунальному некомерційному підприємству Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня» в оренду терміном на 2 роки 11 місяців комунальне майно, а саме: частину приміщення чотирьохповерхового лікувального корпусу, площею 141,0 кв.м., що знаходиться за адресою вул. Київська, 57 з метою розміщення  лабораторії.
  2. Сектору раціонального використання майна Фастівської міської ради підготувати договір оренди комунального майна.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Міський голова                                                                  М. В. Нетяжук