Про надання в оренду комунального майна комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівський комбінат комунальних підприємств»

• 20.06.2019

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 9 -LVІ -VІІ

від 13.06.2019 року

Про надання в оренду комунального майна

комунальному підприємству Фастівської міської ради

«Фастівський комбінат комунальних підприємств»

Враховуючи лист комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівський комбінат комунальних підприємств» від 29.05.2019р. №06/64, беручи до уваги висновки комісії по проведенню конкурсів на право оренди майна комунальної власності територіальної громади м.Фастова, діючи у відповідності до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись ст.25, ч.5 ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівський комбінат комунальних підприємств» в оренду терміном на 2 роки 11 місяців комунальне майно, а саме: нежитлові приміщення, площею 144,1м² по вул.Нова, 9; будівлю цеху по виготовленню пам’ятників, площею 227,2 м² по вул.Бишівська, 3; будівлю контори цеху по виготовленню пам’ятників, площею 43,5м² по вул.Бишівська, 3 та частину будівлі гаража, площею 70,0м² по вул.Бишівська, 3.
  2. Сектору раціонального використання майна Фастівської міської ради підготувати договори оренди комунального майна.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Міський голова                                                             М. В. Нетяжук