Про надання висновку до Фастівського міськрайонного суду Київської області щодо доцільності призначення гр. Степаненко С.О. опікуном над дочкою гр . ***.

• 29.02.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від 21.02.2020                                                                                                      № 68

м. Фастів

Про надання висновку до Фастівського

міськрайонного суду Київської області

щодо доцільності призначення гр. Степаненко С.О.

опікуном над дочкою гр . ***

Розглянувши ухвалу Фастівського міськрайонного суду Київської області від 05.02.2020 року по справі №381/4457/19 за заявою гр. Степаненко Світлани Олексіївни щодо визнання її дочки гр. Степаненко Єлизавети Вікторівни   недієздатною, встановлення над нею опіки та призначення опікуна, з метою забезпечення майнових і немайнових прав та інтересів останньої, відповідно до частини 1 статті 60, частини 4, 5 статті 63 Цивільного кодексу України та керуючись підпунктом 4 пункту „б” частини першої статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Надати висновок до Фастівського міськрайонного суду Київської області щодо доцільності призначення гр. Степаненко Світлани Олексіївни, ***., опікуном над дочкою гр. ***, *** яка зареєстрована та проживає за адресою***.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Давиденко О. П.

Міський голова                                                                                М. В. Нетяжук