Про надання згоди на передачу в суборенду земельної ділянки за адресою: м. Фастів, вул. Поліграфічна, 16 ТОВ «КОМПАНІЯ СТАРТ-ІНДАСТРІ»

• 13.05.2020

Про надання згоди на передачу в суборенду земельної ділянки

за адресою: м. Фастів, вул. Поліграфічна, 16

ТОВ «КОМПАНІЯ СТАРТ-ІНДАСТРІ»

Розглянувши звернення директора ТОВ «КОМПАНІЯ СТАРТ-ІНДАСТРІ» Г.М.Демченка щодо надання дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки площею 5,0000 га, яка є частиною земельної ділянки індустріального парку «Фастіндастрі» (кадастровий номер 3211200000:02:010:0037) в місті Фастів на вул. Поліграфічна, 16 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (договір оренди землі №08-12/43 від 06.04.2020 року, відомості про зареєстроване право оренди в Держаному реєстрі речових прав №36447992 від 05.05.2020 року), беручи до уваги рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та містобудування, у відповідності до ст. 12, 93, 122 Земельного кодексу України, ст. 8 Закону України «Про оренду землі», та керуючись п.34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська  рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати ТОВ «КОМПАНІЯ СТАРТ-ІНДАСТРІ» згоду на передачу в суборенду ТОВ «СЕНДА» частини земельної ділянки площею 5,0000 га (за рахунок земельної ділянки з кадастровим номером 3211200000:02:010:0037) за адресою: м. Фастів, вул. Поліграфічна, 16 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури на строк, що не перевищує строку дії договору оренди землі, з правом здійснення капітального будівництва на вказаній частині земельної ділянки.
  2. Довести до відома орендаря наступне:

2.1. Межі частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, встановлюється за технічною документацією із землеустрою.

2.2. Договір суборенди укладається відповідно до вимог ст..8 Закону України «Про оренду землі».

2.3. Право суборенди земельної ділянки підлягає державній реєстрації.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, екології та містобудування.

М.В. Нетяжук