Про надання житлової площі та видачу ордера на вселення Ковбі Вікторії Олександрівні

• 24.10.2019

Р І Ш Е Н Н Я

Від 21.10.2019                                                                                                                       № 516

Про надання житлової площі

та видачу ордера на вселення

Ковбі Вікторії Олександрівні

Враховуючи зміст клопотання ЦССДМ,  заяву Ковби В.О., пропозиції громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, керуючись ст.ст. 34, 42, 54 Житлового кодексу Української РСР,  Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм житлових приміщень в Україні,  та п. «а» пп. 2 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради вирішив:

1. Надати *** житловою площею 19.3 кв.м, що звільнилася в будинку № *** по вул. *** та видати ордер на вселення –  Ковбі Вікторії Олександрівні, *** р.н., яка перебуває в позачергових списках на одержання житла згідно з рішенням виконкому № 285 п.1 від 30.11.2012 року як ***,  на  склад сім`ї 4 особи:
  • Ковба Вікторія Олександрівна, *** р.н.
  • ***

1. Начальнику КП ФМР «Фастівська ЖЕК» оформити особовий рахунок згідно даного рішення та укласти договір на участь у витратах по будинку.

1. Контроль за   виконанням    рішення  покласти   на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                                          М.В. Нетяжук