Про надання Звержанській Раїсі Дмитрівні дозволу на улаштування додаткового входу до нежитлового приміщення по вул. Шевченка, 4

• 12.07.2019

Від                                          №

Про надання Звержанській Раїсі Дмитрівні дозволу

на улаштування додаткового входу до нежитлового

приміщення по вул. Шевченка, 4

Розглянувши звернення Звержанської Р.Д. щодо надання дозволу на улаштування додаткового входу до належного їй нежитлового приміщення у багатоквартирному житловому будинку по вул. Шевченка, 4 у м. Фастів, враховуючи позитивні висновки комісії з вирішення питань погодження будівництва, реконструкції та перепланування від 13.06.2019 р., керуючись п.п.9 п.«а» ст. 31 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет вирішив:

1. Надати дозвіл на улаштування додаткового входу до нежитлового приміщення у багатоквартирному житловому будинку по вул. Шевченка, 4 у м. Фастів, що належить Звержанській Раїсі Дмитрівні.
  2. Попередити Звержанську Р.Д. про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проектно-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук