Про нагородження до Дня десантно-штурмових військ

• 19.11.2019

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від…19.11.2019                                                                                                № 376од

м. Фастів

Про нагородження

до Дня десантно-штурмових військ

Враховуючи  подання міськрайонної громадської організації «Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО», з нагоди  відзначення  Дня десантно-штурмових військ,  керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з  виплатою матеріального заохочення  в  розмірі  621 грн. 12  коп., з урахуванням податків, а саме:

– Прокопенку Миколі Миколайовичу –  ветерану  АТО;

– Рудяку Тимофію Ярославовичу – ветерану  АТО.

1. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 1242 грн. 24 коп. за рахунок коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвиткум. Фастова на 2019 рік», програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів на 2018-2021 роки.

Міський голова                                                    М.В. Нетяжук