Про нагородження  до Дня дільничного офіцера поліції

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 15.06.2020                                                                                     №165 од

Про нагородження  до Дня

дільничного офіцера поліції

За відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, високі показники в роботі  та  з нагоди  відзначення  Дня  дільничного офіцера поліції,  керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального заохочення  в  розмірі  621 грн. 12  коп. кожному, з урахуванням податків, а саме:

– старшому лейтенанту поліції Каменчук  Ірині Анатоліївні – дільничному офіцеру  поліції Фастівського   відділення поліції Васильківського ВП ГУ НП в Київській області, ідентифікаційний номер***;

– старшому лейтенанту поліції Хоменку Максиму Миколайовичу – старшому дільничному офіцеру поліції Фастівського   відділення поліції Васильківського ВП ГУ НП в Київській області, ****

– майору поліції Заровському Анатолію Анатолійовичу –  старшому дільничному офіцеру  поліції Фастівського   відділення поліції Васильківського ВП ГУ НП в Київській області, і***

1. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 1863 грн. 36 коп. за рахунок коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2020 рік», програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів на 2018-2021 роки.

Міський голова                                                    М.В. Нетяжук