Про нагородження до  Дня Національної поліції України та Дня слідства

• 24.06.2019

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 21.06.2019                                                                       № 208 од

Про нагородження до  Дня Національної

поліції України та Дня слідства

За  відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та  з нагоди  відзначення Дня Національної поліції  України,  керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального  заохочення в  розмірі 496 грн. 89 коп. кожному, а саме:

майору поліції Борщук Світлані Геогріївні – інспектору сектору реагування патрульної поліції Фастівського відділення поліції Васильківського відділу поліції ГУНП  в Київській області;

– Попіці Максиму Сергійовичу – начальнику сектору  реагування  патрульної поліції Фастівського відділення поліції Васильківського відділу поліції ГУНП  в Київській області;

– капітану поліції Півню Андрію Ігоровичу – поліцейському сектору реагування  патрульної поліції Фастівського відділення поліції Васильківського відділу поліції ГУНП в Київській  області.

– підполковнику поліції Дяченко Людмилі Володимирівні –    слідчому СВ Фастівського відділення поліції Васильківського відділу поліції ГУНП в Київській області;

– лейтенанту  поліції Калашнік Дарії Василівні –  слідчому СВ Фастівського відділення поліції Васильківського відділу поліції ГУНП в Київській області.

1. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 2484 грн. 45 коп. за рахунок коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2019 рік», програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів на 2018-2021 роки.

Міський голова                                                                    М.В. Нетяжук