Про нагородження до Дня Партизанської Слави

• 25.09.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   22.09.2020                                                                                                       № 247 од

Про  нагородження

до Дня Партизанської Слави

За   багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію та у зв᾽язку  з відзначенням  Дня  Партизанської Слави, керуючись  п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1. Оголосити подяку  виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального  заохочення в  розмірі 621 грн. 12 коп.  урахуванням податків:
  • Даніловій  Наталії  Федорівні – члену Фастівської  міської організації інвалідів війни Збройних сил  та учасників бойових дій.

1. Начальнику фінансово – господарського   відділу, головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити матеріальну винагороду  в  розмірі 621 грн. 12 коп.  за рахунок  коштів міського бюджету та програми «Соціально-економічного та культурного розвитку м. Фастова на 2020 рік»,  програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Фастів  на 2018-2021 роки».

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук